EN 407 „Chopin“ | |
Řazení vlaku: EU07_pkpic + 2xBcmh + WLABmee823 + Bcmz834 + WLAB10mnouz + B11mnopuvz + WLAB10mnouz + Bvcmz + Bmz61 + Bvmz61 + WLAB10mnouz + Bvcmz + 2xB11mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 19.39 | ||||
Warszawa Centralna | 19.45 | 19.50 | |||
Warszawa Zachodnia | 19.54 | 19.55 | |||
Kraków Główny | 22.24 | 22.41 | |||
Oświęcim | 23.55 | 23.56 | |||
Brzeszcze Jawiszowice | 0.13 | 0.14 | |||
Czechowice Dziedzice | 0.39 | 0.40 | |||
Zebrzydowice | 1.06 | 1.12 | |||
Bohumín | 1.32 | 2.27 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 2.34 | 2.36 | |||
Břeclav | 4.14 | 5.49 | |||
Wien Hbf | 7.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy