Os 4056 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.44 | ||||
Brno-Židenice | 16.47 | 16.48 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.53 | 16.53 | |||
Babice nad Svitavou | 16.57 | 16.58 | |||
Adamov | 17.00 | 17.01 | |||
Adamov zastávka | 17.03 | 17.03 | |||
Blansko | 17.09 | 17.10 | |||
Blansko město | 17.12 | 17.12 | |||
Dolní Lhota | 17.15 | 17.15 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia