Os 4054 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.14 | ||||
Brno-Židenice | 16.17 | 16.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.24 | 16.25 | |||
Babice nad Svitavou | 16.29 | 16.30 | |||
Adamov | 16.32 | 16.33 | |||
Adamov zastávka | 16.35 | 16.35 | |||
Blansko | 16.41 | 16.44 | |||
Blansko město | 16.46 | 16.47 | |||
Dolní Lhota | 16.50 | 16.51 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök