Os 4051 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blansko | 15.42 | ||||
Adamov zastávka | 15.48 | 15.48 | |||
Adamov | 15.50 | 15.50 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.57 | 15.57 | |||
Brno-Židenice | 16.05 | 16.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci