Os 4043 | |
Řazení vlaku: 210 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 6.11 | ||||
Dolní Lhota | 6.13 | 6.14 | |||
Blansko město | 6.16 | 6.17 | |||
Blansko | 6.18 | 6.19 | |||
Adamov zastávka | 6.25 | 6.25 | |||
Adamov | 6.27 | 6.27 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.34 | 6.34 | |||
Brno-Židenice | 6.39 | 6.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci