Os 4020 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 19.56 | ||||
Zbýšov | 19.58 | 19.59 | |||
Hostěrádky-Rešov | 20.01 | 20.02 | |||
Újezd u Brna | 20.05 | 20.05 | |||
Sokolnice-Telnice | 20.07 | 20.08 | |||
Brno-Chrlice | 20.14 | 20.19 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.28 | 20.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci