Os 3877 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 20.57 | ||||
Věžky | 21.02 | 21.02 | |||
Chropyně | 21.07 | 21.08 | |||
Kojetín | 21.12 | 21.13 | |||
Měrovice nad Hanou | 21.16 | 21.16 | |||
Němčice nad Hanou | 21.19 | 21.19 | |||
Nezamyslice | 21.23 | 21.24 | |||
Chvalkovice na Hané | 21.28 | 21.28 | |||
Ivanovice na Hané | 21.30 | 21.31 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Vyškov na Moravě | 21.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci