Os 3872 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 8.59 | ||||
Hoštice-Heroltice | x | 9.04 | 9.04 | ||
Ivanovice na Hané | 9.07 | 9.09 | |||
Chvalkovice na Hané | 9.11 | 9.12 | |||
Nezamyslice | 9.16 | 9.18 | |||
Němčice nad Hanou | 9.22 | 9.23 | |||
Měrovice nad Hanou | 9.26 | 9.26 | |||
Kojetín | 9.30 | 9.31 | |||
Chropyně | 9.35 | 9.36 | |||
Věžky | 9.41 | 9.45 | |||
Přerov | 9.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia