Os 3839 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.40 | ||||
Věžky | 22.45 | 22.46 | |||
Chropyně | 22.51 | 22.51 | |||
Kojetín | 22.56 | 22.57 | |||
Měrovice nad Hanou | 23.00 | 23.01 | |||
Němčice nad Hanou | 23.03 | 23.04 | |||
Nezamyslice | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia