Os 3742 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 19.40 | ||||
Doloplazy | 19.42 | 19.43 | |||
Pivín | 19.47 | 19.47 | |||
Čelčice | 19.50 | 19.50 | |||
Bedihošť | 19.54 | 19.54 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 19.58 | 20.00 | |||
Vrahovice | 20.02 | 20.03 | |||
Kraličky | 20.05 | 20.06 | |||
Vrbátky | 20.08 | 20.09 | |||
Blatec | 20.13 | 20.14 | |||
Kožušany | 20.16 | 20.16 | |||
Nemilany | 20.19 | 20.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 20.21 | 20.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.26 | 20.33 | |||
Štěpánov | 20.39 | 20.40 | |||
Střeň | 20.44 | 20.44 | |||
Červenka | 20.48 | 20.50 | |||
Moravičany | 20.56 | 20.57 | |||
Mohelnice | 20.59 | 21.00 | |||
Lukavice na Moravě | 21.04 | 21.04 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.08 | 21.09 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 21.12 | 21.12 | |||
Postřelmov | 21.16 | 21.16 | |||
Bludov | 21.19 | 21.20 | |||
Šumperk | 21.26 | 21.29 | |||
Vikýřovice u penzionu | 21.31 | 21.32 | |||
Vikýřovice | 21.33 | 21.34 | |||
Vikýřovice-Lesní | 21.35 | 21.36 | |||
Petrov nad Desnou | 21.38 | 21.39 | |||
Rapotín zastávka | 21.41 | 21.42 | |||
Rapotín | 21.43 | 21.43 | |||
Velké Losiny zámek | 21.45 | 21.46 | |||
Velké Losiny | 21.47 | 21.48 | |||
Velké Losiny zastávka | 21.50 | 21.51 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 21.54 | 21.54 | |||
Loučná nad Desnou | 21.57 | 22.06 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 22.09 | 22.10 | |||
Kouty nad Desnou | 22.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster