Os 3739 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 17.48 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 17.51 | 17.51 | ||
Loučná nad Desnou | 17.54 | 17.57 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 18.01 | 18.01 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 18.04 | 18.04 | ||
Velké Losiny | 18.06 | 18.07 | |||
Velké Losiny zámek | x | 18.09 | 18.09 | ||
Rapotín | x | 18.12 | 18.12 | ||
Rapotín zastávka | x | 18.14 | 18.14 | ||
Petrov nad Desnou | 18.16 | 18.17 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 18.20 | 18.20 | ||
Vikýřovice | x | 18.22 | 18.22 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 18.24 | 18.24 | ||
Šumperk | 18.27 | 18.31 | |||
Bludov | 18.36 | 18.37 | |||
Postřelmov | 18.40 | 18.40 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.47 | 18.51 | |||
Lukavice na Moravě | 18.55 | 18.56 | |||
Mohelnice | 18.59 | 19.00 | |||
Moravičany | 19.03 | 19.06 | |||
Červenka | 19.12 | 19.12 | |||
Střeň | 19.16 | 19.16 | |||
Štěpánov | 19.20 | 19.20 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.27 | 19.33 | |||
Olomouc-Nové Sady | x | 19.36 | 19.36 | ||
Nemilany | x | 19.39 | 19.39 | ||
Kožušany | x | 19.41 | 19.41 | ||
Blatec | 19.44 | 19.45 | |||
Vrbátky | 19.49 | 19.49 | |||
Kraličky | x | 19.52 | 19.52 | ||
Vrahovice | x | 19.55 | 19.55 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.58 | 19.59 | |||
Bedihošť | 20.04 | 20.04 | |||
Čelčice | x | 20.08 | 20.08 | ||
Pivín | 20.10 | 20.11 | |||
Doloplazy | x | 20.15 | 20.15 | ||
Nezamyslice | 20.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök