Os 3709 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 4.50 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 4.53 | 4.53 | |||
Loučná nad Desnou | 4.56 | 4.57 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 5.00 | 5.01 | |||
Velké Losiny zastávka | 5.04 | 5.04 | |||
Velké Losiny | 5.06 | 5.07 | |||
Velké Losiny zámek | 5.09 | 5.09 | |||
Rapotín | 5.11 | 5.12 | |||
Rapotín zastávka | 5.13 | 5.14 | |||
Petrov nad Desnou | 5.16 | 5.17 | |||
Vikýřovice-Lesní | 5.19 | 5.20 | |||
Vikýřovice | 5.21 | 5.22 | |||
Vikýřovice u penzionu | 5.23 | 5.24 | |||
Šumperk | 5.27 | 5.29 | |||
Bludov | 5.34 | 5.35 | |||
Postřelmov | 5.38 | 5.38 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.42 | 5.42 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.45 | 5.48 | |||
Lukavice na Moravě | 5.52 | 5.52 | |||
Mohelnice | 5.56 | 5.57 | |||
Moravičany | 5.59 | 6.00 | |||
Červenka | 6.06 | 6.07 | |||
Střeň | 6.11 | 6.11 | |||
Štěpánov | 6.15 | 6.15 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy