Vlak 3629 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.47 | ||||
Hlušovice | 7.53 | 7.53 | |||
Bohuňovice | 7.57 | 7.58 | |||
Štarnov | 8.01 | 8.01 | |||
Šternberk | 8.06 | 8.07 | |||
Babice u Šternberka | 8.10 | 8.10 | |||
Mladějovice | 8.14 | 8.14 | |||
Újezd u Uničova | 8.18 | 8.19 | |||
Uničov zastávka | 8.23 | 8.23 | |||
Uničov | 8.27 | 8.31 | |||
Troubelice | 8.36 | 8.36 | |||
Troubelice zastávka | x | 8.41 | 8.41 | ||
Nová Hradečná | x | 8.43 | 8.43 | ||
Libina | 8.51 | 8.51 | |||
Hrabišín | x | 8.58 | 8.58 | ||
Nový Malín | x | 9.04 | 9.04 | ||
Šumperk | 9.11 | 9.14 | |||
Bludov | 9.20 | 9.22 | |||
Bludov lázně | x | 9.26 | 9.26 | ||
Bohutín | x | 9.30 | 9.30 | ||
Bartoňov | x | 9.33 | 9.33 | ||
Ruda nad Moravou | 9.36 | 9.37 | |||
Komňátka | x | 9.40 | 9.40 | ||
Bohdíkov | 9.43 | 9.44 | |||
Raškov | x | 9.46 | 9.46 | ||
Hanušovice Holba | x | 9.50 | 9.50 | ||
Hanušovice | 9.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci