Os 3421 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 15.19 | ||||
Opava-Komárov | 15.23 | 15.23 | |||
Štítina | 15.26 | 15.27 | |||
Mokré Lazce | 15.29 | 15.29 | |||
Lhota u Opavy | 15.30 | 15.30 | |||
Háj ve Slezsku | 15.33 | 15.34 | |||
Jilešovice | 15.37 | 15.37 | |||
Děhylov | 15.40 | 15.41 | |||
Ostrava-Třebovice | 15.45 | 15.45 | |||
Ostrava-Svinov | 15.49 | 15.50 | |||
Ostrava-Zábřeh | 15.55 | 15.55 | |||
Ostrava-Vítkovice | 15.57 | 15.58 | |||
Ostrava-Kunčice | 16.02 | 16.05 | |||
Ostrava-Bartovice | 16.10 | 16.10 | |||
Šenov | 16.12 | 16.12 | |||
Havířov | 16.16 | 16.17 | |||
Havířov střed | 16.19 | 16.19 | |||
Havířov-Suchá | 16.21 | 16.22 | |||
Horní Suchá | 16.24 | 16.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.27 | 16.28 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.34 | 16.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy