Os 3411 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 9.42 | ||||
Opava-Komárov | 9.46 | 9.46 | |||
Štítina | 9.49 | 9.50 | |||
Mokré Lazce | 9.52 | 9.52 | |||
Lhota u Opavy | 9.54 | 9.54 | |||
Háj ve Slezsku | 9.57 | 9.59 | |||
Jilešovice | 10.02 | 10.02 | |||
Děhylov | 10.05 | 10.06 | |||
Ostrava-Třebovice | 10.10 | 10.11 | |||
Ostrava-Svinov | 10.14 | 10.20 | |||
Ostrava-Zábřeh | 10.25 | 10.25 | |||
Ostrava-Vítkovice | 10.27 | 10.28 | |||
Ostrava-Kunčice | 10.32 | 10.35 | |||
Ostrava-Bartovice | 10.40 | 10.40 | |||
Šenov | 10.42 | 10.42 | |||
Havířov | 10.46 | 10.47 | |||
Havířov střed | 10.49 | 10.49 | |||
Havířov-Suchá | 10.51 | 10.52 | |||
Horní Suchá | 10.54 | 10.55 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.57 | 10.58 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.04 | 11.04 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster