Os 3302 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 4.12 | ||||
Hrádek (Gródek) | 4.14 | 4.15 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 4.18 | 4.18 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 4.21 | 4.21 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 4.23 | 4.24 | |||
Třinec (Trzyniec) | 4.26 | 4.27 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 4.30 | 4.30 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 4.32 | 4.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.36 | 4.39 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.45 | 4.45 | |||
Louky nad Olší | 4.47 | 4.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 4.58 | 4.59 | |||
Dětmarovice | 5.08 | 5.09 | |||
Dolní Lutyně | 5.13 | 5.13 | |||
Bohumín | 5.18 | 5.22 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 5.29 | 5.31 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 5.34 | 5.34 | |||
Ostrava-Svinov | 5.38 | 5.41 | |||
Polanka nad Odrou | 5.44 | 5.44 | |||
Jistebník | 5.48 | 5.48 | |||
Studénka | 5.53 | 5.54 | |||
Hladké Životice | 5.59 | 5.59 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.03 | 6.09 | |||
Jeseník nad Odrou | 6.12 | 6.13 | |||
Polom | 6.17 | 6.18 | |||
Bělotín | 6.21 | 6.22 | |||
Hranice na Moravě | 6.26 | 6.27 | |||
Drahotuše | 6.30 | 6.31 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.36 | 6.37 | |||
Osek nad Bečvou | 6.40 | 6.41 | |||
Prosenice | 6.44 | 6.44 | |||
Přerov | 6.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci