Os 3271 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 17.06 | ||||
Střelná | 17.10 | 17.10 | |||
Strelenka | 17.14 | 17.14 | |||
Lysá pod Makytou | 17.18 | 17.19 | |||
Lúky pod Makytou | 17.22 | 17.23 | |||
Zariečie | 17.25 | 17.26 | |||
Púchov závody | 17.36 | 17.37 | |||
Púchov | 17.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci