Os 2838 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.44 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.50 | 20.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.56 | 20.57 | |||
Horní Suchá | 20.59 | 21.00 | |||
Havířov-Suchá | 21.02 | 21.03 | |||
Havířov střed | 21.05 | 21.05 | |||
Havířov | 21.07 | 21.10 | |||
Šenov | 21.14 | 21.14 | |||
Ostrava-Bartovice | 21.17 | 21.17 | |||
Ostrava-Kunčice | 21.22 | 21.24 | |||
Ostrava-Vítkovice | 21.28 | 21.29 | |||
Ostrava-Zábřeh | 21.30 | 21.30 | |||
Ostrava-Svinov | 21.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök