Os 27713 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 15.25 | ||||
Neumětely | x | 15.30 | 15.30 | ||
Radouš | x | 15.32 | 15.32 | ||
Hostomice pod Brdy | 15.36 | 15.37 | |||
Osov | x | 15.41 | 15.41 | ||
Vižina | x | 15.45 | 15.45 | ||
Všeradice | x | 15.48 | 15.48 | ||
Nesvačily | x | 15.50 | 15.50 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 15.54 | 15.54 | ||
Liteň | 15.58 | 16.01 | |||
Běleč | x | 16.04 | 16.04 | ||
Zadní Třebaň | 16.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster