Os 2721 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 17.17 | ||||
Rohatec zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Rohatec | 17.24 | 17.25 | |||
Rohatec kolonie | x | 17.27 | 17.27 | ||
Sudoměřice nad Moravou | 17.33 | 17.33 | |||
Petrov u Strážnice | 17.36 | 17.37 | |||
Strážnice | 17.41 | 17.42 | |||
Vnorovy | 17.46 | 17.47 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 17.49 | 17.49 | |||
Veselí nad Moravou | 17.52 | 18.08 | |||
Lipov | 18.17 | 18.18 | |||
Louka u Ostrohu | 18.20 | 18.21 | |||
Velká nad Veličkou | 18.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster