Os 26851 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 15.58 | ||||
Mikulov-Nové Město | x | 16.02 | 16.02 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 16.09 | 16.09 | ||
Dubí | 16.17 | 16.23 | |||
Hrob | 16.33 | 16.34 | |||
Osek město | 16.40 | 16.42 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 16.48 | 16.48 | ||
Louka u Litvínova | 16.50 | 16.56 | |||
Lom u Mostu | x | 17.00 | 17.00 | ||
Teplice v Čechách | 17.16 | 17.17 | |||
Proboštov | x | 17.19 | 17.19 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.32 | 17.33 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.36 | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci