Vlak 26805 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 15.24 | ||||
Mikulov-Nové Město | 15.28 | 15.28 | |||
Mikulov v Krušných horách | 15.35 | 15.35 | |||
Dubí | 15.42 | 15.48 | |||
Střelná v Krušných horách | 15.55 | 15.55 | |||
Hrob | 15.58 | 15.59 | |||
Horní Háj | 16.02 | 16.02 | |||
Osek město | 16.05 | 16.07 | |||
Lom u Mostu zastávka | 16.13 | 16.13 | |||
Louka u Litvínova | 16.15 | 16.18 | |||
Litvínov město | 16.20 | 16.20 | |||
Most | 16.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci