Os 2563 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | ||||
Praha-Vršovice | 18.39 | 18.40 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Hostivař | 18.49 | 18.50 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 18.52 | 18.52 | |||
Praha-Uhříněves | 18.55 | 18.56 | |||
Praha-Kolovraty | 18.59 | 18.59 | |||
Říčany | 19.02 | 19.03 | |||
Světice | 19.06 | 19.06 | |||
Strančice | 19.10 | 19.11 | |||
Mnichovice | 19.14 | 19.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 19.17 | 19.17 | |||
Senohraby | 19.19 | 19.20 | |||
Čtyřkoly | 19.23 | 19.23 | |||
Pyšely | 19.25 | 19.25 | |||
Čerčany | 19.28 | 19.29 | |||
Mrač | 19.31 | 19.31 | |||
Benešov u Prahy | 19.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök