Os 2553 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.05 | ||||
Praha-Vršovice | 16.09 | 16.10 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Praha-Hostivař | 16.19 | 16.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 16.22 | 16.22 | |||
Praha-Uhříněves | 16.25 | 16.26 | |||
Praha-Kolovraty | 16.29 | 16.29 | |||
Říčany | 16.32 | 16.33 | |||
Světice | 16.36 | 16.36 | |||
Strančice | 16.40 | 16.41 | |||
Mnichovice | 16.44 | 16.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 16.47 | 16.47 | |||
Senohraby | 16.49 | 16.50 | |||
Čtyřkoly | 16.53 | 16.53 | |||
Pyšely | 16.55 | 16.55 | |||
Čerčany | 16.58 | 16.59 | |||
Mrač | 17.01 | 17.01 | |||
Benešov u Prahy | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci