Os 24775 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 7.21 | ||||
Třebovice v Čechách | 7.27 | 7.27 | |||
Anenská Studánka | x | 7.35 | 7.35 | ||
Trpík | x | 7.37 | 7.37 | ||
Mladějov na Moravě | 7.41 | 7.43 | |||
Kunčina | x | 7.51 | 7.51 | ||
Moravská Třebová | 7.57 | 8.10 | |||
Linhartice | x | 8.16 | 8.16 | ||
Rozstání | x | 8.23 | 8.23 | ||
Městečko Trnávka | 8.26 | 8.28 | |||
Mezihoří | x | 8.31 | 8.31 | ||
Chornice | 8.36 | 8.38 | |||
Nectava | x | 8.43 | 8.43 | ||
Šubířov | x | 8.49 | 8.49 | ||
Dzbel | 8.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök