Os 24769 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.52 | ||||
Třebovice v Čechách | 22.58 | 22.59 | |||
Anenská Studánka | x | 23.06 | 23.06 | ||
Trpík | x | 23.09 | 23.09 | ||
Mladějov na Moravě | 23.13 | 23.13 | |||
Kunčina | x | 23.21 | 23.21 | ||
Moravská Třebová | 23.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster