Os 22213 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 16.06 | ||||
Rataje nad Sázavou | x | 16.09 | 16.09 | ||
Rataje nad Sázavou předměstí | x | 16.18 | 16.18 | ||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | x | 16.22 | 16.22 | ||
Mitrov | x | 16.28 | 16.28 | ||
Uhlířské Janovice | 16.32 | 16.33 | |||
Chmeliště | x | 16.35 | 16.35 | ||
Hatě | x | 16.38 | 16.38 | ||
Drahobudice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Bečváry | 16.46 | 16.46 | |||
Pučery | x | 16.50 | 16.50 | ||
Chotouchov | x | 16.52 | 16.52 | ||
Kořenice | x | 16.54 | 16.54 | ||
Ratboř | 16.58 | 17.01 | |||
Červené Pečky | x | 17.05 | 17.05 | ||
Hluboký Důl | x | 17.09 | 17.09 | ||
Kolín místní nádraží | x | 17.12 | 17.12 | ||
Kolín | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci