..: Trasa vlaku Os 2070 - JŘ 2018 :..
Os 2070
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   20.26 
  Stará Huť x20.28 20.28 
  Mokrovraty x20.33 20.33 
  Malá Hraštice x20.38 20.38 
  Nová Ves pod Pleší x20.43 20.43 
  Mníšek pod Brdy  20.49 20.49 
  Rymaně x20.51 20.51 
  Čisovice  20.56 20.57 
  Bojanovice x21.00 21.00 
  Bojov x21.03 21.03 
  Měchenice  21.13 21.22 
  Skochovice x21.25 21.25 
  Vrané nad Vltavou  21.28 21.31 
  Dolní Břežany-Jarov x21.34 21.34 
  Praha-Zbraslav  21.38 21.38 
  Praha-Komořany x21.41 21.41 
  Praha-Modřany zastávka  21.44 21.44 
  Praha-Braník  21.48 21.49 
  Praha-Krč  21.52 21.53 
  Praha-Kačerov  21.55 21.55 
  Praha-Vršovice  22.00 22.01 
  Praha hlavní nádraží  22.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster