Os 2063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | ||||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.00 | |||
Praha-Kačerov | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Krč | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Praha-Komořany | x | 17.17 | 17.17 | ||
Praha-Zbraslav | 17.20 | 17.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.28 | |||
Skochovice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Měchenice | 17.34 | 17.34 | |||
Klínec | x | 17.40 | 17.40 | ||
Bojov | x | 17.44 | 17.44 | ||
Bojanovice | x | 17.47 | 17.47 | ||
Čisovice | 17.51 | 17.51 | |||
Rymaně | x | 17.56 | 17.56 | ||
Mníšek pod Brdy | 17.58 | 18.00 | |||
Nová Ves pod Pleší | x | 18.05 | 18.05 | ||
Malá Hraštice | x | 18.10 | 18.10 | ||
Mokrovraty | x | 18.15 | 18.15 | ||
Stará Huť | x | 18.21 | 18.21 | ||
Dobříš | 18.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy