..: Trasa vlaku Os 2063 - JŘ 2018 :..
Os 2063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.55 
  Praha-Vršovice  16.59 17.00 
  Praha-Kačerov  17.04 17.04 
  Praha-Krč  17.07 17.07 
  Praha-Braník  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Komořany x17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav  17.20 17.20 
  Dolní Břežany-Jarov x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.28 
  Skochovice x17.31 17.31 
  Měchenice  17.34 17.34 
  Klínec x17.40 17.40 
  Bojov x17.44 17.44 
  Bojanovice x17.47 17.47 
  Čisovice  17.51 17.51 
  Rymaně x17.56 17.56 
  Mníšek pod Brdy  17.58 18.00 
  Nová Ves pod Pleší x18.05 18.05 
  Malá Hraštice x18.10 18.10 
  Mokrovraty x18.15 18.15 
  Stará Huť x18.21 18.21 
  Dobříš  18.23  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster