..: Trasa vlaku Os 2061 - JŘ 2018 :..
Os 2061
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.25 
  Praha-Vršovice  15.29 15.30 
  Praha-Kačerov  15.34 15.34 
  Praha-Krč  15.37 15.37 
  Praha-Braník  15.41 15.41 
  Praha-Modřany zastávka  15.44 15.44 
  Praha-Komořany x15.47 15.47 
  Praha-Zbraslav  15.50 15.50 
  Dolní Břežany-Jarov x15.54 15.54 
  Vrané nad Vltavou  15.57 16.01 
  Skochovice x16.04 16.04 
  Měchenice  16.07 16.07 
  Klínec x16.13 16.13 
  Bojov x16.17 16.17 
  Bojanovice x16.20 16.20 
  Čisovice  16.24 16.24 
  Rymaně x16.29 16.29 
  Mníšek pod Brdy  16.31 16.58 
  Nová Ves pod Pleší x17.03 17.03 
  Malá Hraštice x17.08 17.08 
  Mokrovraty x17.13 17.13 
  Stará Huť x17.19 17.19 
  Dobříš  17.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy