..: Trasa vlaku Os 2060 - JŘ 2018 :..
Os 2060
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.37 
  Stará Huť x12.39 12.39 
  Mokrovraty x12.44 12.44 
  Malá Hraštice x12.49 12.49 
  Nová Ves pod Pleší x12.54 12.54 
  Mníšek pod Brdy  13.00 13.00 
  Rymaně x13.02 13.02 
  Čisovice  13.07 13.08 
  Bojanovice x13.11 13.11 
  Bojov x13.14 13.14 
  Klínec x13.18 13.18 
  Měchenice  13.25 13.25 
  Skochovice x13.28 13.28 
  Vrané nad Vltavou  13.31 13.31 
  Dolní Břežany-Jarov x13.34 13.34 
  Praha-Zbraslav  13.38 13.38 
  Praha-Komořany x13.41 13.41 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 
  Praha-Braník  13.48 13.49 
  Praha-Krč  13.52 13.53 
  Praha-Kačerov  13.55 13.55 
  Praha-Vršovice  14.00 14.01 
  Praha hlavní nádraží  14.05 14.17 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök