..: Trasa vlaku Os 2055 - JŘ 2018 :..
Os 2055
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  10.21 10.25 
  Praha-Vršovice  10.29 10.30 
  Praha-Kačerov  10.34 10.34 
  Praha-Krč  10.37 10.37 
  Praha-Braník  10.41 10.41 
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 
  Praha-Komořany x10.47 10.47 
  Praha-Zbraslav  10.50 10.50 
  Dolní Břežany-Jarov x10.54 10.54 
  Vrané nad Vltavou  10.57 10.58 
  Skochovice x11.01 11.01 
  Měchenice  11.04 11.04 
  Klínec x11.10 11.10 
  Bojov x11.14 11.14 
  Bojanovice x11.17 11.17 
  Čisovice  11.21 11.21 
  Rymaně x11.26 11.26 
  Mníšek pod Brdy  11.28 11.30 
  Nová Ves pod Pleší x11.35 11.35 
  Malá Hraštice x11.40 11.40 
  Mokrovraty x11.45 11.45 
  Stará Huť x11.51 11.51 
  Dobříš  11.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster