..: Trasa vlaku Os 2053 - JŘ 2018 :..
Os 2053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  8.30 8.55 
  Praha-Vršovice  8.59 9.00 
  Praha-Kačerov  9.04 9.04 
  Praha-Krč  9.07 9.07 
  Praha-Braník  9.11 9.11 
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 
  Praha-Komořany x9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 
  Dolní Břežany-Jarov x9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.27 9.28 
  Skochovice x9.31 9.31 
  Měchenice  9.34 9.34 
  Klínec x9.40 9.40 
  Bojov x9.44 9.44 
  Bojanovice x9.47 9.47 
  Čisovice  9.51 9.51 
  Rymaně x9.56 9.56 
  Mníšek pod Brdy  9.58 10.01 
  Nová Ves pod Pleší x10.06 10.06 
  Malá Hraštice x10.11 10.11 
  Mokrovraty x10.16 10.16 
  Stará Huť x10.22 10.22 
  Dobříš  10.24  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy