..: Trasa vlaku Os 2051 - JŘ 2018 :..
Os 2051
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.25 
  Praha-Vršovice  7.29 7.30 
  Praha-Kačerov  7.34 7.34 
  Praha-Krč  7.37 7.37 
  Praha-Braník  7.41 7.41 
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 
  Praha-Komořany x7.47 7.47 
  Praha-Zbraslav  7.50 7.50 
  Dolní Břežany-Jarov x7.54 7.54 
  Vrané nad Vltavou  7.57 7.58 
  Skochovice x8.01 8.01 
  Měchenice  8.04 8.04 
  Klínec x8.10 8.10 
  Bojov x8.14 8.14 
  Bojanovice x8.17 8.17 
  Čisovice  8.21 8.21 
  Rymaně x8.26 8.26 
  Mníšek pod Brdy  8.28 8.29 
  Nová Ves pod Pleší x8.34 8.34 
  Malá Hraštice x8.39 8.39 
  Mokrovraty x8.44 8.44 
  Stará Huť x8.50 8.50 
  Dobříš  8.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy