Os 2043 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.55 | ||||
Praha-Vršovice | 22.59 | 23.00 | |||
Praha-Kačerov | 23.04 | 23.04 | |||
Praha-Krč | 23.07 | 23.07 | |||
Praha-Braník | 23.11 | 23.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 23.14 | 23.14 | |||
Praha-Komořany | x | 23.17 | 23.17 | ||
Praha-Zbraslav | 23.20 | 23.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 23.24 | 23.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 23.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia