..: Trasa vlaku Os 2043 - JŘ 2018 :..
Os 2043
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   22.55 
  Praha-Vršovice  22.59 23.00 
  Praha-Kačerov  23.04 23.04 
  Praha-Krč  23.07 23.07 
  Praha-Braník  23.11 23.11 
  Praha-Modřany zastávka  23.14 23.14 
  Praha-Komořany x23.17 23.17 
  Praha-Zbraslav  23.20 23.20 
  Dolní Břežany-Jarov x23.24 23.24 
  Vrané nad Vltavou  23.27  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster