..: Trasa vlaku Os 2042 - JŘ 2018 :..
Os 2042
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   23.31 
  Dolní Břežany-Jarov x23.34 23.34 
  Praha-Zbraslav  23.38 23.38 
  Praha-Komořany x23.41 23.41 
  Praha-Modřany zastávka  23.44 23.44 
  Praha-Braník  23.48 23.49 
  Praha-Krč  23.52 23.53 
  Praha-Kačerov  23.55 23.55 
  Praha-Vršovice  0.00 0.01 
  Praha hlavní nádraží  0.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster