..: Trasa vlaku Os 2041 - JŘ 2018 :..
Os 2041
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.25 
  Praha-Vršovice  8.29 8.30 
  Praha-Kačerov  8.34 8.34 
  Praha-Krč  8.37 8.37 
  Praha-Braník  8.41 8.41 
  Praha-Modřany zastávka  8.44 8.44 
  Praha-Komořany x8.47 8.47 
  Praha-Zbraslav  8.50 8.50 
  Dolní Břežany-Jarov x8.54 8.54 
  Vrané nad Vltavou  8.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster