..: Trasa vlaku Os 2016 - JŘ 2018 :..
Os 2016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.05 
  Stará Huť x17.07 17.07 
  Mokrovraty x17.12 17.12 
  Malá Hraštice x17.17 17.17 
  Nová Ves pod Pleší x17.22 17.22 
  Mníšek pod Brdy  17.28 17.28 
  Rymaně x17.30 17.30 
  Čisovice  17.35 17.36 
  Bojanovice x17.39 17.39 
  Bojov x17.42 17.42 
  Měchenice  17.52 17.52 
  Skochovice x17.55 17.55 
  Vrané nad Vltavou  17.58 18.01 
  Dolní Břežany-Jarov x18.04 18.04 
  Praha-Zbraslav  18.08 18.08 
  Praha-Komořany x18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 
  Praha-Braník  18.18 18.19 
  Praha-Krč  18.22 18.23 
  Praha-Kačerov  18.25 18.25 
  Praha-Vršovice  18.30 18.31 
  Praha hlavní nádraží  18.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster