..: Trasa vlaku Os 2014 - JŘ 2018 :..
Os 2014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.35 
  Stará Huť x15.37 15.37 
  Mokrovraty x15.42 15.42 
  Malá Hraštice x15.47 15.47 
  Nová Ves pod Pleší x15.52 15.52 
  Mníšek pod Brdy  15.58 15.59 
  Rymaně x16.01 16.01 
  Čisovice  16.06 16.07 
  Bojanovice x16.10 16.10 
  Bojov x16.13 16.13 
  Klínec x16.17 16.17 
  Měchenice  16.24 16.24 
  Skochovice x16.27 16.27 
  Vrané nad Vltavou  16.30 16.31 
  Dolní Břežany-Jarov x16.34 16.34 
  Praha-Zbraslav  16.38 16.38 
  Praha-Komořany x16.41 16.41 
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 
  Praha-Braník  16.48 16.49 
  Praha-Krč  16.52 16.53 
  Praha-Kačerov  16.55 16.55 
  Praha-Vršovice  17.00 17.01 
  Praha hlavní nádraží  17.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia