..: Trasa vlaku Os 2013 - JŘ 2018 :..
Os 2013
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  13.31 13.55 
  Praha-Vršovice  13.59 14.00 
  Praha-Kačerov  14.04 14.04 
  Praha-Krč  14.07 14.07 
  Praha-Braník  14.11 14.11 
  Praha-Modřany zastávka  14.14 14.14 
  Praha-Komořany x14.17 14.17 
  Praha-Zbraslav  14.20 14.20 
  Dolní Břežany-Jarov x14.24 14.24 
  Vrané nad Vltavou  14.27 14.28 
  Skochovice x14.31 14.31 
  Měchenice  14.34 14.34 
  Klínec x14.40 14.40 
  Bojov x14.44 14.44 
  Bojanovice x14.47 14.47 
  Čisovice  14.51 14.51 
  Rymaně x14.56 14.56 
  Mníšek pod Brdy  14.58 14.59 
  Nová Ves pod Pleší x15.04 15.04 
  Malá Hraštice x15.09 15.09 
  Mokrovraty x15.14 15.14 
  Stará Huť x15.20 15.20 
  Dobříš  15.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster