..: Trasa vlaku Os 2011 - JŘ 2018 :..
Os 2011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   11.55 
  Praha-Vršovice  11.59 12.00 
  Praha-Kačerov  12.04 12.04 
  Praha-Krč  12.07 12.07 
  Praha-Braník  12.11 12.11 
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 
  Praha-Komořany x12.17 12.17 
  Praha-Zbraslav  12.20 12.20 
  Dolní Břežany-Jarov x12.24 12.24 
  Vrané nad Vltavou  12.27 12.31 
  Skochovice x12.34 12.34 
  Měchenice  12.37 12.37 
  Klínec x12.43 12.43 
  Bojov x12.47 12.47 
  Bojanovice x12.50 12.50 
  Čisovice  12.54 12.54 
  Rymaně x12.59 12.59 
  Mníšek pod Brdy  13.01 13.02 
  Nová Ves pod Pleší x13.07 13.07 
  Malá Hraštice x13.12 13.12 
  Mokrovraty x13.17 13.17 
  Stará Huť x13.23 13.23 
  Dobříš  13.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster