..: Trasa vlaku Os 2000 - JŘ 2018 :..
Os 2000
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.37 
  Stará Huť x3.39 3.39 
  Mokrovraty x3.44 3.44 
  Malá Hraštice x3.49 3.49 
  Nová Ves pod Pleší x3.54 3.54 
  Mníšek pod Brdy  4.00 4.00 
  Rymaně x4.02 4.02 
  Čisovice  4.07 4.08 
  Bojanovice x4.11 4.11 
  Bojov x4.14 4.14 
  Měchenice  4.24 4.24 
  Skochovice x4.27 4.27 
  Vrané nad Vltavou  4.30 4.31 
  Dolní Břežany-Jarov x4.34 4.34 
  Praha-Zbraslav  4.38 4.38 
  Praha-Komořany x4.41 4.41 
  Praha-Modřany zastávka  4.44 4.44 
  Praha-Braník  4.48 4.49 
  Praha-Krč  4.52 4.53 
  Praha-Kačerov  4.55 4.55 
  Praha-Vršovice  5.00 5.01 
  Praha hlavní nádraží  5.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster