Os 19900 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 5.16 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 5.20 | 5.20 | ||
Praha-Holyně | x | 5.25 | 5.25 | ||
Praha-Řeporyje | 5.29 | 5.29 | |||
Zbuzany | x | 5.32 | 5.32 | ||
Jinočany | x | 5.35 | 5.35 | ||
Rudná u Prahy | 5.38 | 5.39 | |||
Rudná zastávka | x | 5.40 | 5.40 | ||
Nučice | 5.43 | 5.46 | |||
Nučice zastávka | x | 5.48 | 5.48 | ||
Loděnice | 5.53 | 5.54 | |||
Vráž u Berouna | 5.58 | 6.00 | |||
Beroun-Závodí | 6.04 | 6.05 | |||
Beroun | 6.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia