Os 19757 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 15.30 | ||||
Slaný předměstí | x | 15.33 | 15.33 | ||
Podlešín | 15.38 | 15.38 | |||
Koleč | x | 15.46 | 15.46 | ||
Zákolany zastávka | x | 15.49 | 15.49 | ||
Kováry | x | 15.52 | 15.52 | ||
Noutonice | 15.57 | 15.58 | |||
Tuchoměřice | x | 16.01 | 16.01 | ||
Středokluky | 16.03 | 16.04 | |||
Dobrovíz | x | 16.07 | 16.07 | ||
Dobrovíz-Amazon | x | 16.08 | 16.08 | ||
Hostouň u Prahy | x | 16.10 | 16.10 | ||
Jeneč zastávka | x | 16.13 | 16.13 | ||
Hostivice | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster