Sp 1974 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 15.15 | ||||
Vojkovice nad Svratkou | 15.18 | 15.18 | |||
Rajhrad | 15.21 | 15.22 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.24 | 15.24 | |||
Modřice | 15.28 | 15.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.40 | 15.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.52 | 15.53 | |||
Adamov | 15.59 | 16.00 | |||
Blansko | 16.07 | 16.08 | |||
Blansko město | 16.10 | 16.10 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.14 | 16.15 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.22 | 16.23 | |||
Letovice | 16.30 | 16.31 | |||
Rozhraní | 16.36 | 16.36 | |||
Moravská Chrastová | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou | 16.41 | 16.42 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.50 | 16.50 | |||
Svitavy-Lány | 16.54 | 16.54 | |||
Svitavy | 16.57 | 17.03 | |||
Opatovec | 17.06 | 17.07 | |||
Opatov | 17.10 | 17.10 | |||
Semanín | 17.14 | 17.14 | |||
Česká Třebová | 17.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster