Sp 1962 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.10 | ||||
Plzeň zastávka | 13.12 | 13.13 | |||
Dobřany | 13.24 | 13.27 | |||
Chlumčany u Dobřan | 13.31 | 13.32 | |||
Přeštice | 13.38 | 13.39 | |||
Lužany | 13.43 | 13.43 | |||
Borovy | 13.46 | 13.46 | |||
Švihov u Klatov | 13.53 | 13.54 | |||
Klatovy | 14.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster