Sp 1959 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.05 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.10 | 19.11 | |||
Třebechovice pod Orebem | 19.18 | 19.20 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.27 | 19.31 | |||
Čestice | 19.37 | 19.37 | |||
Častolovice | 19.40 | 19.42 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 19.45 | 19.46 | |||
Doudleby nad Orlicí | 19.51 | 19.52 | |||
Záměl | 19.55 | 19.56 | |||
Potštejn | 19.59 | 20.00 | |||
Sopotnice | 20.04 | 20.04 | |||
Litice nad Orlicí | 20.08 | 20.09 | |||
Bohousová | 20.12 | 20.12 | |||
Žamberk | 20.18 | 20.19 | |||
Lukavice v Čechách | 20.24 | 20.24 | |||
Letohrad | 20.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci