..: Trasa vlaku Sp 1959 - JŘ 2018 :..
Sp 1959
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   19.05 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  19.10 19.11 
  Třebechovice pod Orebem  19.18 19.20 
  Týniště nad Orlicí  19.27 19.31 
  Čestice  19.37 19.37 
  Častolovice  19.40 19.42 
  Kostelec nad Orlicí město  19.45 19.46 
  Doudleby nad Orlicí  19.51 19.52 
  Záměl  19.55 19.56 
  Potštejn  19.59 20.00 
  Sopotnice  20.04 20.04 
  Litice nad Orlicí  20.08 20.09 
  Bohousová  20.12 20.12 
  Žamberk  20.18 20.19 
  Lukavice v Čechách  20.24 20.24 
  Letohrad  20.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster